fbpx

Nowe Lokale
Usługowe

ul. Piotrkowska 252/256 w Łodzi

Nowy, elegancki
adres na mapie Łodzi

To niezwykłe miejsce łączy dynamicznie rozwijające się centrum miasta z zaciszną okolicą osiedla Katedralna. Nowoczesna, przyjazna dla człowieka i środowiska architektura, wzbogaca układ urbanistyczno – przestrzenny okolicy, w której powstaje. Estetyka, jakość i użyteczność to nierozłączne trio w naszych projektach. Opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach materiałowych, gwarantujących nie tylko doskonały efekt, ale i wieloletnią trwałość zrealizowanych obiektów przy zapewnieniu ich optymalnej funkcjonalności.

Nowe budynki usługowe D/E/F
ul. Piotrkowska w Łodzi

Budynki D/E/F zlokalizowane są bezpośrednio przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, pod adresem administracyjnym Piotrkowska 252/256. Budynki D/E mają 3 kondygnacje, natomiast budynek F ma 2 kondygnacje z tzw. przechodem i przejazdem prowadzącym w głąb osiedla. W budynku D zaprojektowano 5 lokali o przeznaczeniu handlowo – usługowym. Na parterze planowane są: sklep spożywczy, piekarnia, usługi gastronomiczne. Budynek E – Willa Koeniga – zostanie zrewitalizowany, z zachowaniem funkcji usługowej obiektu. W budynku F znajdziemy 2 lokale o przeznaczeniu biurowo – usługowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych lokali usługowych w Łodzi. Zapytania prosimy kierować na adres: biuro@perlapiotrkowska.pl

Lokale Usługowe w Budynku D/E/F

Parter Budynek D i E

Budynek D – LOKAL D5
– pow. 81,77 M2 – ZIELONY

Budynek D – LOKAL D6
– pow. 64,42 M2 – CZERWONY

Budynek D – LOKAL D7
– pow. 107,81 M2 – ŻÓŁTY

Budynek E – CIEMNOZIELONY

I piętro Budynek D / E / F

Budynek D – LOKAL NR D9
– pow. 310,09 M2 – TURKUSOWY

Budynek E – NIEBIESKI

Budynek F – LOKAL NR F11
– pow. 110,12  M2 – RÓŻOWY

II piętro Budynek D / E / F

Budynek D – LOKAL NR D12
– pow. 311,02 M2 – ZIELONY

Budynek F – LOKAL NR F13
– pow. 113,05  M2 – FIOLETOWY

Na parterze i pierwszym piętrze Apartamentowca A zaprojektowano 3 lokale usługowe, które mogą zostać połączone funkcjonalnie w jeden. Lokale mają bezpośredni dostęp z dziedzińca oraz traktu wewnętrznego. Lokale w Apartamentowcu A doskonale sprawdzą się pod działalności takie jak – osiedlowy sklep spożywczy, mała gastronomia, kawiarnia, salon kosmetyczny, fryzjer, pralnia, przedszkole, gabinet lekarski, stomatolog. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.  

Lokale Usługowe w Budynku A, klatka A

Parter – Lokale usługowe zaznaczono na niebiesko

I Piętro – Lokale usługowe zaznaczono na niebiesko

Lokal Usługowy 2

Powierzchnia całkowita: 131,26m2
Budynek A
Parter + Antresola 

Lokal Usługowy 3

Powierzchnia całkowita: 75,64m2
Budynek A
Parter + Antresola 

Lokal Usługowy 4

Powierzchnia całkowita: 75,54m2
Budynek A
Parter + Antresola