fbpx

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykańczania mieszkań, apartamentów, domów, biur i lokali usługowych. Najśmielsze wizje zamieniamy w rzeczywistość. Wykonujemy ogół prac wykończeniowych, zaczynając od inwentaryzacji lokalu w celu sprawdzenia jego zgodności z normami, przez aranżację oraz wszelkie prace takie jak: gładzie natryskowe, malowanie, układanie płytek, paneli czy desek. Wykonujemy dowolne zabudowy z systemów płyt gipsowo-kartonowych – od ścianek działowych przez wielopoziomowe sufity, aż po specjalistyczne zabudowy przeciwpożarowe i akustyczne. Montujemy wc, kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, lustra, drzwi, klamki, parapety i wiele innych. Kompleksowo zajmujemy się realizacją, począwszy od możliwości stworzenia projektu układu funkcjonalnego, wizualizacji, przez inwentaryzację, dobór materiałów, ich zakup z transportem, prace remontowo-budowlane oraz nadzór koordynatora. Posiadamy własne ekipy fachowców, zatrudnionych na umowy o prace, dzięki czemu całym procesem zajmuje się jedna grupa ludzi, a to decydowanie ułatwia pracę i ogranicza do minimum ilość problemów wynikających z nieprawidłowego przepływu informacji i organizacją poszczególnych etapów prac. Ponadto oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania, wysokiej jakości materiały i wykonanie na najwyższym poziomie.

WYBIERZ PAKIET

Pakiet wykończenia mieszkania to idealne rozwiązanie dla tych którzy pragną oszczędzić swój czas, nerwy i pieniądze, bo kto nie marzył, aby po zakupie wymarzonego mieszkania się od razu do niego wprowadzić? Niestety po odebraniu kluczy do nowego lokum następuje kolejny problematyczny etap, jak jego wykończenie. Zaprojektowanie wnętrza, znalezienie odpowiednich produktów, zrobienie zakupów, czuwanie nad pracą ekipy remontowej i sprzątanie to tylko część ciążących spraw. Jeśli dodamy do tego możliwy niekontrolowany wzrost kosztów, cały proces może okazać się prawdziwą udręką. Czy wiesz, że to wcale nie musi tak wyglądać? Skorzystaj z naszych pakietów wykończeniowych i odbierz klucze do gotowego mieszkania. Zajmujemy się realizacją od A do Z, począwszy od zaproponowania ewentualnych zmian w układzie funkcjonalnym, przez projekt i wizualizację pomieszczeń, dobór materiałów, wraz z ich zakupem i transportem, prace remontowo-budowlane oraz nadzór. Dzięki temu ty możesz skupić się na rzeczach przyjemniejszych.

W cenie pakietu zawarty jest projekt mieszkania z wizualizacją poszczególnych pomieszczeń oraz wykonanie prac przez sprawdzonych fachowców. Ponadto każdy z pakietów zawiera materiały budowlane i wykończeniowe tj panele, deska lub płytki, drzwi, parapety, wannę lub prysznic, umywalkę z baterią i wc. Co ważne dla Ciebie, na każdą z realizacji dajemy 24 miesiące gwarancji.

Pakiet

SREBRNY

od 1299zł/m2

Oferta pakietowa szyta na miarę potrzeb klientów posiadających ograniczony budżet lub kupujących lokal pod inwestycję. Zachowując najwyższy standard wykończenia otrzymujesz atrakcyjną cenę i gotowe rozwiązania. Cena pakietu obejmuje projekt z wizualizacją łazienki, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów. 

Pakiet

ZŁOTY

od 1799zł/m2

Oferta pakietowa stworzona dla osób oczekujących od wykończenia najwyższej jakości materiałów oraz profesjonalnego wykonania. Jest idealnym połączeniem wysokiego standardu i atrakcyjnej ceny. Cena obejmuje projekt z wizualizacją łazienki i wybranego przez Ciebie pomieszczenia, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów. 

JAK TO DZIAŁA?

1

Wybór pakietu i umowa

2

Konsultacja z architektem

3

Inwentaryzacja

4

Wybór materiałów

5

Wizualizacja łazienki
i projekt wykonawczy

6

Kosztorys

7

Prace wykończeniowe

8

Odbiór mieszkania

REALIZACJE

KONTAKT

ul. Narutowicza 12 lok. 105
90-135 Łódź

+48 575 363 536
biuro@wsbud.pl